طراحی سایت و فروشگاه آنلاین

فروشگاه آنلاین

فروشگاه آنلاین

این روزها فروشگاه های اینترنتی از محبوبیت خاصی در نزد مردم برخوردارند

معمولا خیلی از افراد به دلیل مشغله کاری زیاد و نداشتن زمان کافی، خرید های خود را از طریق اینترنت و بصورت پستی انجام میدهند.

فرض کنید کمپانی یا محصول شما در شهر تهران باشد و قصد دارید نمونه کار، کاتالوگ و هر چیزی را به مشتری خود که در خراسان است نشان دهید. حتی اگر حاضر به صرف هزینه و اتلاف وقت باشید، باز هم این کار یک روش سنتی است و معلوم نیست که بازدهی داشته باشد. حال باز فرض را بر آن بگیریم که مشتری از طریق تلگرام و ایمیل و … توانست اطلاعات مربوط به محصول شما را بدست آورد. آیا مشتری شما باید نزدیک به 1000 کیلومتر سفر کند تا بتواند مایحتاج خود را از شما تحویل بگیرد؟! نه

اطلاعات بیشتر

وب سایت داینامیک

وب سایت های داینامیک نه تنها بصورت نمایشی هستند، بلکه میتوانند اطلاعات بازدیدکنندگان را نیز دریافت کرده و در اختیار مدیران سایت قرار دهند

بازدیدکنندگان میتوانند در خبرنامه ها، انجمن ها، تالار های گفتگو و … عضو شوند و از مزایای بیشتر سایت استفاده نمایند.

به طور کل میتوان گفت کاربران در این سایت ها فقط بیننده نیستند و با اختیاراتی که مدیران در اختیارشان میگذارند میتوانند خود نیز در سایت کاری انجام دهند.

این وب سایت ها کامل ترین، جامع ترین و پر طرفدار ترین سایت های دنیای اینترنت هستند و تقریبا تمامی نیازهای مدیران را بر طرف می نمایند.

برای مثال کمپانی ها و شرکت های تولیدی، خدماتی، فروشندگان اینترنتی، ادارات دولتی و خصوصی، دانشگاه ها و … از وب سایت های داینامیک ( پـویا ) استفاده می کنند.

اطلاعات بیشتر

وب سایت استاتیک

وب سایت های استاتیک تنها بصورت نمایشی هستند و فقط جنبه معرفی شرکت یا شخص به مردم را دارا می باشند. در واقع صاحب سایت اطلاعاتی را از کاربران نمیگیرد و فقط به کاربران اطلاعات مربوط به خود را تبلیغ میکنند.

برای مثال گالری ها، نمایشگاه ها، تولید کنندگان، موزیسین ها، ورزشکاران و تمامی کسانی که قصد دارند تا محصولات، شرکت و یا نمونه کارهای خود را به دیگران نشان دهند و یا اشخاص حقیقی هستند که میخواهند خود و فعالیتشان را به هوادارانشان اعلام نمایند، از سایت های استاتیک استفاده میکنند.

اطلاعات بیشتر